FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie ...:::Dunks Poznań:::...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...:::Dunks Poznań:::... Strona Główna -> Dominet Bank Ekstraliga

AND ONE
AND ONE

Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 106

PostWysłany: Wto 11:24, 02 Maj 2006    Temat postu: Anwil o krok od finału !!!!!!!

DBL: Anwil o krok od finału

Anwil Włocławek odniósł na własnym parkiecie drugie zwycięstwo z Polpakiem Świecie. W poniedziałkowe popołudnie wicemistrzowie Polski wygrali 78:61 i prowadzi w półfinale DBL już 2:0. W poniedziałkowe popołudnie Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.

Anwil Włocławek - Polpak Świecie 78:61 (21:15, 21:15, 19:20, 17:11)
Punkty: Anwil - Pete Lisicky 14, Gatis Jahovics 12, Robert Witka 11, Michał Ignerski 10, Ed Scott 9, Seid Hajric 8, Brent Scott 8, Dante Swanson 5, Kamil Michalski 1.

Polpak - Rick Apodaca 24, Jerome Beasley 13, Paweł Szczesniak 10, Zygimantas Jonusas 9, Krzysztof Szubarga 2, Piotr Miś 2, Steve Thomas 1.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia Anwilu 7:0, a na początku drugiej kwarty było 33:19. W 15 minucie przewaga włocławian stopniała do pięciu punktów - 33:28. Wkrótce jednak wszystko wróciło do normy i przebieg meczu kontrolowali gospodarze.

Po 20 minutach koszykarze Anwilu prowadzili 42:20. Dobrze grali nie tylko w obronie, ale i w ataku. Skutecznie radzili sobie z rywalami, którzy zaprezentowali się znacznie lepiej niż w pierwszym spotkaniu półfinałowym. Wiele kłopotu sprawiał im Rick Apodaca i Krzysztof Szubarga. Bardzo dobrze w tym okresie, w drużynie włocławskiej, grał Robert Witka.

W ostatniej części meczu wyraźnie dominowali koszykarze Anwilu, powiększając prowadzenie. Goście często tracili piłkę, rzadziej celnie rzucali.

Skin Created by: Sigma12