FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie ...:::Dunks Poznań:::...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...:::Dunks Poznań:::... Strona Główna -> NBA

OGEST

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 140

PostWysłany: Wto 16:15, 23 Maj 2006    Temat postu: We trzech na Lebrona

Pięć. Tyle rzutów z gry przez 24 minuty II połowy decydującego meczu Detroit - Cleveland (79:61) trafili goście. W 3. i 4. kwarcie zdobyli łącznie zaledwie 23 punkty. Nic dziwnego, że w finale Konferencji Wschodniej - pierwszy mecz już dziś - to "Tłoki" zmierzą się z Miami Heat.

Wicemistrzowie NBA awansowali, ale mają o czym myśleć. W żadnym z ostatnich 5 spotkań nie przekroczyli granicy 90 punktów! Ich skuteczność z gry w tych meczach to około 40 procent. - W momentach kryzysowych zawsze robi się to, co potrafi się najlepiej. Detroit najlepiej broni - mówił po 7. meczu serii trener Pistons Flip Saunders.

Ale też nie ma się specjalnie czym chwalić, bo "Tłoki" zatrzymały w niedzielę tak naprawdę tylko jednego zawodnika. Bo to z nim przegrały trzy poprzednie mecze

źródło : wp.pl

Skin Created by: Sigma12